თანამშრომელთა სია და შიდა ტელეფონის ნომრები
ოთახის ნომერი | სახელი / გვარი | პოზიცია | ტელეფონის ნომერი | სამუშაო დრო |
---|---|---|---|---|
მაია დავითძე | მონიტორინგის სამსახურის უფროსი | 104 | 09:00 - 18:00 (შესვენება 13:00 -14:00) | |
A102 | გუჯა სიმონიშვილი | ვებ დეველოპერი | 151 | 09:00 - 18:00 (შესვენება 13:00 -14:00) |
A102 | თინათინ სიხარულიძე | ღონისძიებების მენეჯერი | 152 | 09:00 - 18:00 (შესვენება 13:00 -14:00) |
A102 | ლუკა კირკიტაძე | გრაფიკული დიზაინერი | 153 | 09:00 - 18:00 (შესვენება 13:00 -14:00) |
A102 | მაგდა ზირაქიშვილი | ღონისძიებების მენეჯერის ასისტენტი | 194 | |
A103 | აიჰან არსლანი | მომსახურების სამსახურის უფროსი | 167 | 09:00 - 18:00 (შესვენება 13:00 -14:00) |
A103 | მამუკა ხოზრევანიძე | შრომის უსაფრთხოების სამსახურის მენეჯერი; მომსახურების სამსახურის უფროსის მოადგილე | 143 | 09:00 - 18:00 (შესვენება 13:00 -14:00) |
A104 | თამარ რეხვიაშვილი | ფოტო-ვიდეო ოპერატორი | 154 | 09:00 - 18:00 (შესვენება 13:00 -14:00) |
A104 | თამარ შოშიაშვილი | საზოგადოებასთან ურთიერთობის და მარკეტინგის დეპარტამენტის ხელმძღვანელი | 195 | 09:00 - 18:00 (შესვენება 13:00 -14:00) |
A104 | ლიზი ჩანგელია | საზოგადოებასთან ურთიერთობის და მარკეტინგის დეპარტამენტის ხელმძღვანელის ასისტენტი | 159 | 09:00 - 18:00 (შესვენება 13:00 -14:00) |
A104 | ლუკა ამბალია | საზოგადოებასთან ურთიერთობის სპეციალისტი | 196 | 09:00 - 18:00 (შესვენება 13:00 -14:00) |
A104 | მარიკა კარტოზია | კომუნიკაციების მენეჯერი | 193 | 09:00 - 18:00 (შესვენება 13:00 -14:00) |
A106 | დიანა ოდიშელიძე | ექიმი | 107 | 09:00 - 18:00 (შესვენება 13:00 -14:00) |
A109 | ნათია მაისურაძე | სასწავლო პროცესის მართვის მენეჯერი | 155 | 09:00 - 18:00 (შესვენება 13:00 -14:00) |
A111 | იასინ ასლანი | სასწავლო პროცესის მართვის სამსახურის უფროსი | 175 | 09:00 - 18:00 (შესვენება 13:00 -14:00) |
A112 | გურამ აბაშიძე | სპორტისა და კულტურული აქტივობების სამსახურის უფროსი | 09:00 - 18:00 (შესვენება 13:00 -14:00) | |
A112 | იაშარ აქიუზ | კურსდამთავრებულთან ურთიერთობის სამსახურის უფროსი | 105 | 09:00 - 18:00 (შესვენება 13:00 -14:00) |
A113 | აიდა რამაზანოვი | სასწავლო პროცესების მართვის მენეჯერი | 186 | 09:00 - 18:00 (შესვენება 13:00 -14:00) |
A113 | თამარ ზუროშვილი | სასწავლო პროცესის მართვის მენეჯერი | 09:00-18:00 (შესვენება 13:00 -14:00) | |
A113 | ხატია ჩხვიმიანი | სასწავლო პროცესის მართვის მენეჯერი | 181 | 09:00 - 18:00 (შესვენება 13:00 -14:00) |
A114 | მაია სამქანაშვილი | კარიერის დაგეგმვის სამსახურის უფროსი;IBSU აკადემიის ხელმძღვანელი; | 09:00 - 18:00 (შესვენება 13:00 -14:00) | |
A115 | თამარ მშვიდობაძე | სასწავლო პროცესის მართვის მენეჯერი | 182 | 09:00 - 18:00 (შესვენება 13:00 -14:00) |
A115 | მარიამ ძაგოევი | სასწავლო პროცესის მართვის მენეჯერი | 184 | 09:00 - 18:00 (შესვენება 13:00 -14:00) |
A115 | ნათევან ალიევა | სასწავლო პროცესის მართვის მენეჯერი | 183 | 09:00 - 18:00 (შესვენება 13:00 -14:00) |
A202 | გიორგი მახარაშვილი | პრორექტორი | 102 | 09:00 - 18:00 (შესვენება 13:00 -14:00) |
A203 | კახა შენგელია | რექტორი | 100 | |
A203 | მარინა ყიფიანი | რექტორის თანაშემწე | 101 | 09:00 - 18:00 (შესვენება 13:00 -14:00) |
A204 | მარინა ნიკოლაიშვილი | კონსულტანტი ფინანსური მიმართულებით | 09:00 - 18:00 (შესვენება 13:00 -14:00) | |
A204 | ფეჰმი შიშკო | ფინანსური მენეჯერი; შესყიდვების მენეჯერი | 09:00 - 18:00 (შესვენება 13:00 -14:00) | |
A205 | თამთა ცხოვრებაძე | პრორექტორი განათლების მიმართულებით | 108 | 09:00 - 18:00 (შესვენება 13:00 -14:00) |
A206 | მარიკა იდუკაშვილი | ბუღალტერი | 09:00 - 18:00 (შესვენება 13:00 -14:00) | |
A207 | საფფეთ ბაირაქთუთანი | პრორექტორი | 129 | 09:00 - 18:00 (შესვენება 13:00 -14:00) |
A208 | თამთა ჩხენკელი | სასწავლო პროცესის მენეჯერი | 133 | 09:00 - 18:00 (შესვენება 13:00 -14:00) |
A209 | თამარ ბიწაძე | ხარისხის უზრუნველყოფის მენეჯერი | 09:00 - 18:00 (შესვენება 13:00 -14:00) | |
A209 | თამარ ქარაზანიშვილი | სტრატეგიული განვითარების სამსახურის უფროსი | 109 | 09:00 - 18:00 (შესვენება 13:00 -14:00) |
A209 | ნანა ჩაჩანიძე | ხარისხის უზრუნველყოფის მენეჯერი | 148 | 09:00 - 18:00 (შესვენება 13:00 -14:00) |
A210 | ელენე ჯაშიაშვილი | კანცელარიის მენეჯერი | 157 | 09:00 - 18:00 (შესვენება 13:00 -14:00) |
A210 | თათული მარმალიძე | კანცელარიის მენეჯერი | 156 | 09:00 - 18:00 (შესვენება 13:00 -14:00) |
A210 | სვეტლანა ქევხიშვილი | კანცელარიის უფროსი | 120 | 09:00 - 18:00 (შესვენება 13:00 -14:00) |
A211 | ნინო ჯოჯუა | პრორექტორი ხარისხის განვითარების მიმართულებით; | 106 | 09:00 - 18:00 (შესვენება 13:00 -14:00) |
A212 | ჩაის ოთახი | 134 | 09:00 - 18:00 (შესვენება 13:00 -14:00) | |
A213 | მარინა რაზმაძე | სამეცნიერო პროექტებისა და ინოვაციების სამსახურის უფროსი | 147 | 09:00 - 18:00 (შესვენება 13:00 -14:00) |
A213 | ქეთევან ნანობაშვილი | ხარისხის მართვის სამსახურის უფროსი | 149 | 09:00 - 18:00 (შესვენება 13:00 -14:00) |
A215 | თამი ჭურაძე | ადამიანური რესურსების მართვისა და განვითარების მენეჯერი | 123 | 09:00 - 18:00 (შესვენება 13:00 -14:00) |
A217 | ია ქოჯური | ადამიანური რესურსების მართვისა და განვითარების ასისტენტი | 161 | 09:00 - 18:00 (შესვენება 13:00 -14:00) |
A217 | ნინი ჩალაბაშვილი | ვიცე-დეკანი, მედიცინის სკოლა | 122 | 09:00 - 18:00 (შესვენება 13:00 -14:00) |
A217 | ნინო მჭედლიშვილი | ადამიანური რესურსების მართვისა და განვითარების მენეჯერი | 124 | 09:00 - 18:00 (შესვენება 13:00 -14:00) |
A219 | თეა კბილცეცხლაშვილი | პრორექტორი სამეცნიერო დარგში; ფინანსების ქართულენოვანი სამაგისტრო პროგრამის ხელმძღვანელი | 121 | 09:00 - 18:00 (შესვენება 13:00 -14:00) |
A221 | გვანცა ნასყიდაშვილი | იურისტი | 144 | 09:00 - 18:00 (შესვენება 13:00 -14:00) |
A221 | თამარ ბლიაძე | იურისტის ასისტენტი | 146 | 09:00 - 18:00 (შესვენება 13:00 -14:00) |
A302 | თამარ შიოშვილი | განათლების, ჰუმანიტარული და სოციალურ მეცნიერებების სკოლის დეკანი; ამერიკისმცოდნეობის საბაკალავრო და სადოქტორო ინგლისურენოვანი პროგრამების ხელმძღვანელი | 140 | 09:00 - 18:00 (შესვენება 13:00 -14:00) |
A302 | სალომე გელაშვილი | სოციალურ, ჰუმანიტარულ და განათლების მეცნიერებათა სკოლის ადმინისტრაციულ საქმეთა მენეჯერი | 113 | 09:00 - 13:00 |
A303 | თეა ჭუმბურიძე | აშშ-ს საგარეო ურთიერთობების ინგლისურენოვანი სამაგისტრო პროგრამის ხელმძღვანელი | 150 | 09:00 - 18:00 (შესვენება 13:00 -14:00) |
A304 | ბაია ივანეიშვილი | საერთაშორისო ურთიერთობების საბაკალავრო და სამაგისტრო პროგრამების თანახელმძღვანელი | 09:00 - 18:00 (შესვენება 13:00 -14:00) | |
A305 | ეკატერინე ფიფია | განათლების ადმინისტრირების სამაგისტრო პროგრამისა და განათლების ადმინისტრირების სადოქტორო პროგრამის ხელმძღვანელი | 141 | 09:00 - 18:00 (შესვენება 13:00 -14:00) |
A305 | მაია ჩქოტუა | ინგლისური ფილოლოგიის საბაკალავრო და სამაგისტრო პროგრამების ხელმძღვანელი | 142 | 09:00 - 18:00 (შესვენება 13:00 -14:00) |
A306 | ეკა დევიძე | ტურიზმის საბაკალავრო პროგრამის ხელმძღვანელი | 139 | 09:00 - 18:00 (შესვენება 13:00 -14:00) |
A306 | ნია თოდუა | მარკეტინგის საბაკალავრო პროგრამის თანახელმძღვანელი | 138 | 09:00 - 18:00 (შესვენება 13:00 -14:00) |
A307 | თამარ კაკუტია | საჯარო ადმინისტრირებისა და სახელმწიფო მმართველობის საბაკალავრო პროგრამის ხელმძღვანელი | 09:00 - 18:00 (შესვენება 13:00 -14:00) | |
A308 | არიან მატინ | მარკეტინგის სამაგისტრო პროგრამის ხელმძღვანელი | 09:00 - 18:00 (შესვენება 13:00 -14:00) | |
A308 | მაკა ბუღულაშვილი | მენეჯმენტის საბაკალავრო და სამაგისტრო პროგრამების ხელმძღანელი | 115 | 09:00 - 18:00 (შესვენება 13:00 -14:00) |
A309 | იაშა მურვანიძე | ბიზნესის სკოლის ვიცე-დეკანი; ფინანსების ქართულენოვანი სამაგისტრო პროგრამის თანახელმძღვანელი | 116 | 09:00 - 18:00 (შესვენება 13:00 -14:00) |
A310 | გიორგი მერაბიშვილი | კომპიუტერული მეცნიერებისა და არქიტექტურის სკოლის ვიცე-დეკანი | 136 | 09:00 - 18:00 (შესვენება 13:00 -14:00) |
A310 | ნიკოლოზ აბზიანიძე | კომპიუტერული მეცნიერების საბაკალავრო პროგრამების ხელმძღვანელი | 137 | 09:00 - 18:00 (შესვენება 13:00 -14:00) |
A311 | ნინი მანჯავიძე | ბიზნესის სკოლის ადმინისტრაციულ საქმეთა მენეჯერი | 114 | 09:00 - 18:00 (შესვენება 13:00 -14:00) |
A312 | სალომე კუჭუხიძე | დეკანი, სამართლისა და სახელმწიფო მმართველობის სკოლა | 135 | 09:00 - 18:00 (შესვენება 13:00 -14:00) |
A313 | დარა აჰმედი | ბიზნესის სკოლის დეკანი; ბიზნეს ადმინისტრირების, ფინანსების. საბუღალტრო აღრიცხვისა და აუდიტის საბაკალავრო პროგრამების ხელმძღვანელი | 163 | 09:00 - 18:00 (შესვენება 13:00 -14:00) |
A314 | თამთა ცქიტიშვილი | სამართლისა და სახელმწიფო მმართველობის სკოლის ადმინისტრაციულ საქმეთა მენეჯერი | 177 | 09:00 - 18:00 (შესვენება 13:00 -14:00) |
A317 | აეტი აბაშიძე | ბუღალტერი | 132 | 09:00 - 18:00 (შესვენება 13:00 -14:00) |
A317 | აზერ დილანჩიევი | ეკონომიკის საბაკალავრო პროგრამის ხელმძღვანელი | 09:00 - 18:00 (შესვენება 13:00 -14:00) | |
A317 | ვეფხია ქამადაძე | ბუღალტერიის უფროსი | 130 | 09:00 - 18:00 (შესვენება 13:00 -14:00) |
A317 | მეგი კვიციანი | მთავარი ბუღალტერი | 131 | |
A317 | მეთინი მერჯანი | ფინანსების სამაგისტრო და ბიზნეს ადმინისტრირების სადოქტორო პროგრამის ხელმძღვანელი | 119 | 09:00 - 18:00 (შესვენება 13:00 -14:00) |
A319 | გიორგი წანაწყენიშვილი | არქიტექტურის საბაკალავრო პროგრამის ხელმძღვანელი | 09:00 - 18:00 (შესვენება 13:00 -14:00) | |
A319 | მედინა ოზლამი მამედოვი | ასისტენტი (საერთაშორისო ურთიერთობების სამსახური) | 164 | სამშაბათი, ხუთშაბათი და პარასკევი. |
A319 | სალომე ხარაიშვილი | საერთაშორისო ურთიერთობების ოფისის თანამშრომელი | 165 | 09:00 - 18:00 (შესვენება 13:00 -14:00) |
A319 | ჰაკან ერგუნი | დეველოპერი; მონაცემთა დამუშავების მენეჯერი; გდმ-ის ადმინისტრატორი | 117 | 09:00 - 18:00 (შესვენება 13:00 -14:00) |
A321 | მარიამ კუჭავა | თეზისებისა და დისერტაციების სამსახურის უფროსი | 166 | 09:00 - 18:00 (შესვენება 13:00 -14:00) |
A325 | თეა თოდუა | კომპიუტერული მეცნიერებისა და არქიტექტურის სკოლის დეკანი; კომპიუტერული მეცნიერების სამაგისტრო და სადოქტორო ინგლისურენოვანი პროგრამების ხელმძღვანელი; | 162 | ორშაბათი, ოთხშაბათი და პარასკევი |
A403 | სალავათ საიფულინ | ელექტრონული საინფორმაციო სისტემების სამსახურის უფროსი | 09:00 - 18:00 (შესვენება 13:00 -14:00) | |
A404 | დალი ოსეფაშვილი | ციფრული მედია და კომუნიკაციების სამაგისტრო პროგრამის ხელმძღვანელი | ორშაბათი, ოთხშაბათი და ხუთშაბათი | |
A404 | მაგდა მემანიშვილი | ჟურნალისტიკის საბაკალავრო პროგრამის ხელმძღვანელი | 09:00 - 18:00 (შესვენება 13:00 -14:00) | |
A504 | ეკატერინე ფირცხალავა | მედია ცენტრის ხელმძღვანელი | 09:00 - 18:00 (შესვენება 13:00 -14:00) | |
A504 | ელადა ზეინალოვა | არქივის მენეჯერი | 09:00 - 18:00 (შესვენება 13:00 -14:00) | |
A510 | რომან გოცირიძე | დისტანციურად | ||
A513 | გიორგი წამალაშვილი | გრაფიკული დიზაინერი | დისტანციურად | |
A514 | მიხეილ მაჩიტიძე | რეესტრზე პასუხისმგებელი პირი | დისტანციურად | |
ბიბლიოთეკა | ნინო ენუქიძე | ბიბლიოთეკის თანამშრომელი | 178 | 09:00 - 18:00 (შესვენება 13:00 -14:00) |
ბიბლიოთეკა | ქუბრა თაშოგლუ | ბიბლიოთეკის ხელმძღვანელის მოადგილე | 09:00 - 15:00 (შესვენება 13:00 -14:00) | |
დაცვა | 111 |