3. კომპიუტერული მეცნიერებისა და არქიტექტურის...
5. IBSU-ს ორმაგი დიპლომის სამაგისტრო...
IBSU-ს ორმაგი დიპლომის სამაგისტრო პროგრამის – „მენეჯმენტი და ინფორმაციული ტექნოლოგიები“ მეორე კოჰორტის უცხოელი სტუდენტების შეხვედრა  დეკანთან და პროფესორებთან
• 13/02/2026
IBSU-ს ორმაგი დიპლომის სამაგისტრო პროგრამის – „მენეჯმენტი და ინფორმაციული ტექნოლოგიები“ მეორე კოჰორტის უცხოელი სტუდენტების შეხვედრა დეკანთან და პროფესორებთან
კომპიუტერული მეცნიერებებისა და არქიტექტურის სკოლამ, საერთაშორისო ურთიერთობების დეპარტამენტთან თანამშრომლობით, უმასპინძლა ტრადიციულ აკადემიურ ქსელურ ღონისძიებას „ყავა და ჩაი დეკანთან და პროფესორებთან ერთად“. შეხვედრას ესწრებოდნენ დეკანი, აფილირებული პროფესორები, ფაკულტეტის წევრები და მენეჯმენტისა და ინფორმაციული ტექნოლოგიების ორმაგი ხარისხის პროგრამის მეორე კოჰორტის სტუდენტები.
ღონისძიება ძირითადად მიეძღვნა MIT-ის ორმაგი ხარისხის პროგრამის ღია განხილვას, მათ შორის მის მიმდინარე იმპლემენტაციებს, სამომავლო შესაძლებლობებს, ასევე სტუდენტების კონსტრუქციულ გამოხმაურებასა და რეკომენდაციებს. ღონისძიებამ შექმნა თბილი და კეთილგანწყობილი გარემო, რამაც ხელი შეუწყო მეგობრულ დიალოგს, მნიშვნელოვანი აკადემიური ცოდნის გაცვლას და გააძლიერა კავშირები სტუდენტებსა და ფაკულტეტს შორის.