• შავი ზღვის საერთაშორისო უნივერსიტეტის არქიტექტურის პროგრამის საკურსო პროექტების გამოფენა და დაჯილდოება
შავი ზღვის საერთაშორისო უნივერსიტეტის არქიტექტურის პროგრამის საკურსო პროექტების გამოფენა და დაჯილდოება
შავი ზღვის საერთაშორისო უნივერსიტეტში, კომპიუტერული მეცნიერებისა და არქიტექტურის სკოლის ორგანიზებით, არქიტექტურის პროგრამაზე ჩატარდა საკურსო პროექტების გამოფენა და დაჯილდოება. ღონისძიება ასევე მოიცავდა დასკვნით გამოცდებს არქიტექტურულ პროექტირებაში. გამოფენაზე წარმოდგენილი იყო შემოდგომის სემესტრში შესრულებული საუკეთესო პროექტები. კონკურსში მონაწილეობდნენ II, III და IV კურსის სტუდენტები. თემები მოიცავდა საცხოვრებელ სახლს, სკოლასა და მუზეუმს. პროექტების საპრეზენტაციო ფორმატი იყო A1 პლანშეტები მაკეტებთან
• IBSU-ს ორმაგი დიპლომის სამაგისტრო პროგრამის – „მენეჯმენტი და ინფორმაციული ტექნოლოგიები“ მეორე კოჰორტის უცხოელი სტუდენტების შეხვედრა  დეკანთან და პროფესორებთან
• 13/02/2026
IBSU-ს ორმაგი დიპლომის სამაგისტრო პროგრამის – „მენეჯმენტი და ინფორმაციული ტექნოლოგიები“ მეორე კოჰორტის უცხოელი სტუდენტების შეხვედრა დეკანთან და პროფესორებთან
კომპიუტერული მეცნიერებებისა და არქიტექტურის სკოლამ, საერთაშორისო ურთიერთობების დეპარტამენტთან თანამშრომლობით, უმასპინძლა ტრადიციულ აკადემიურ ქსელურ ღონისძიებას „ყავა და ჩაი დეკანთან და პროფესორებთან ერთად“. შეხვედრას ესწრებოდნენ დეკანი, აფილირებული პროფესორები, ფაკულტეტის წევრები და მენეჯმენტისა და ინფორმაციული ტექნოლოგიების ორმაგი ხარისხის პროგრამის მეორე კოჰორტის სტუდენტები. ღონისძიება ძირითადად მიეძღვნა MIT-ის ორმაგი ხარისხის პროგრამის ღია განხილვას, მათ შორის მის მიმდინარე იმპლემენტაციებს, სამომავლო შესაძლებლობებს,