[edgt_separator type='full-width' position='center' border_style='solid' color='#ebebeb' width='' thickness='1' top_margin='10' bottom_margin='21' ]
Image Alt

საკონსულტაციო შეხვედრების ცხრილი

ბიზნესისა და ტექნოლოგიების ფაკულტეტი

ბიზნესისა და ტექნოლოგიების ფაკულტეტის სტუდენტების საყურადღებოდ!
შეგიძლიათ იხილოთ პროგრამების მიხედვით საკონსულტაციო შეხვედრების ცხრილი.

 

Name Course Sector Group Day Time Place
Azer Dilanchiev Princiles of Microeconomics English 1.2 Tuesday 16:00-18:00 Online
Nino Partsvania Mathematics 1 English 1 Tuesday 15:00-17:00 online
Avtandil Gagnidze Mathematics 1 English 2 Friday, Suterday 12:00-13:00 online
Tea Kbiltsetskhlashvili Introduction to Business Administration English 1 Wednsday 12:00-14:00 online
Maka Bughulashvili Introduction to Business Administration English 2 Wednesday 17:00-19:01 online
Mariam Merkviladze Academic Writing English 1.2 Monday 14:00-15:00 Online
Hakan Ergun Information Technology English 1.2 Wednesday 16:00-18:00 Online
Teona Maisuradze Business English 1 English 1.2 Tuesday, Monday 22:00-23:50 Online
Metin Mercan Principles of Accounting English 1.2 friday 15:00-17:00 online/ room A block
Avtandil Gagnidze Introduction to Statistics and Probabillity English 1.2 Monday, Wednesday 12:00-13:00 online
Alexandre Dvali Data Analysis and Business Modeling with Spreadsheets English 1.2 Tuesday, Thursday 12:00-13:00 Online
Lela Abdushelishvili Business Communication English 1 Tuesday 15:00-16:00 Online
Ekaterine Papiashvili Managerial Finance 1 English 1 Saturday 12.00-14.00 online
Salavat Sayfullin Introduction to Banking English 1 Friday 15:00-17:00 Online
Shalva Kilasonia Principles of Taxation English 1 saturday 16:00-18:00 online
Metin Mercan Managerial Accounting 1 English 1 Thursday 14:00-16:00 online/room A block
Ketevan Tabatadze Accounting Software Applications (ORIS) English 1 Thursday 17:00-19:00 online
Tatiana Papiashvili Public Finance English 1 Friday 13.00-15.00 online
Teona Maisuradze Human Resources Management English 2 Thursady 22:00-23:50 online
Davit Kbilashvili Business Ethics and Corporate Social Responsibility English 1 Friday 18:00-20:00 Online
Maka Bughulashvili International Business Management English 1 Friday 19:00-21:00 online
Irakli Khvtisiashvili Marketing Management English 1 Monday 17:00-18:00 Online
Arian Matin Marketing Management English 1 Friday 12:00-14:00 online
Kakhaber Jakeli Principles of Branding English 1 Monday 15.00-16.00 online
Tinatin Kublashvili History of World Civilization and Travel English 1 Saturday 11:00-13:00 Online
Eter Modebadze Principles of Insurance English 1 Friday 18:00 – 20:00 Online
Marine Mchedlidze Public Relations English 1 Monday 13:00-15:00 online
Guram Sherozia Online Marketing English 1 Monday 17:00-19:00 Online
Ketevan Lapachi Invetsment and Portfolio Management English 1 wednesday 17:00-19:00 online
Salavat Sayfullin Financial Statement Analysis English 1 Thursday 22:00 – 24:00 Online
Aleksi Kochlashvili Fundamentals of Risk Management English 1 Monday 17:00-19:00 Online
Davit Skhiladze Audit English 1 wednesday 18:00-20:00 Online
Giorgi Berdzenishvili Tax Planning and Strategy English 1 Saturday 10:00-12:00 Online
Irakli Khvtisiashvili Small and Medium-sized Business Management English 1 Tuesday 18:00-19:00 Online
Jose Romero Cordova Small and Medium-sized Business Management English 1 wednesday 19:00-20:00 online
Nino Lolashvili Strategic Management English 1 Monday 9:00-10:00 online
Guram Sherozia Direct Marketing English 1 Monday 15:00-17:00 Online
Rusudan Beriashvili Direct Marketing English 1 Friday 17:00-19:00 online
Salome Chikviladze Services Marketing English 1 Saturday 10:00-12:00 online
Irakli Khvtisiashvili Sales Management English 1 Wednesday 18:00-19:00 Online
Kakhaber Jakeli Advertsisement and Social Marketing English 1 Monday 16.00-17.00 online
Arian Matin Advertsisement and Social Marketing English 1 Monday 12:00-14:00 online
Tatiana Papiashvili Principles of Macroeconomics English 1 Friday 13.00-15.00 online
Natia Suarishvili Statistics for Social Science 1 English 1 Wednesday 17:00-19:00 online
Tatiana Papiashvili Evolution of World Economy English 1 Wednesday 13.00-15.00 0nline
Merab Abdaladze International Economics English 1 Thursday 15:00-17:00 online
Vakhtang Chalapeikrishvili Fiscal economics English 1 Tuesday 17:00-19:00 Online
Lasha Kavtaradze Econometrics 1 English 1 Wednesday 17:00-19:00 online
Giorgi Bakradze Microeconomics English 1 Wednesday 13.00-15.00 online
Irma Mesiridze Academic Writing English 1 Friday 16:00-18:00 online
Hakan Ergun Information Technology (Architecture) English 1 Wednesday 18:00-20:00 online
Tea Shavadze Mathematics (Architecture) English 1 Monday 14:00-16:00 online
Giorgi Tsanatskenishvili Basic Design 1 English 1 Wednesday 16:00-18:00 online
Giorgi Gabunia Architectural Drawing 1 English 1 Tuesday 9:00-10:00 / 13:00-14:00 Online
Giorgi Tsanatskenishvili Architectural Project 1 English 1 Monday 16:00-18:00 online
Mikheil Giorgobiani Computer Aided Design 1 English 1 Thursady 17:00-19:00 online
Anna Mgaloblishvili Architecturel Graphics English 1 Wednesday 17:00-19:00 online
Gocha Mikiashvili Basics of Sustainable Architecture English 1 Monday 10:00-12:00 online
Giorgi Tsanatskenishvili Architectural Project 3 English 1 Friday 18:00-20:00 online
Giorgi Chakhnashvili 3D Digital Visualization Architectural project (3Ds Max) English 1 Wednesday 17:00-19:00 online
Davit Bostanashvili Architecture Today English 1 saturday 19:00-21:00 online
Giorgi Makharashvili Basics Urban Planning English 1 Monday 17:00-19:00 online
Tea Shavadze Calculus 1 English 1 Thursay 14:00-16:00 online
Irakli Rodonaia Computer Architecture English 1.2 Tuesday 15:00-17:00 Online
Anri Morchiladze Principles of Programming English 1 Monday, Friday 10:00-12:00 Online
Tea Todua Aspects of Computer Science and Technology English 1 Friday 12.00-14.00 online
Khatuna Elbakidze Physics English 1 Friday 12:00 – 14:00 Online
Hakan Ergun Computer Skills English 1 Wednesday 15:00-16:00 Online
Khatuna Elbakidze Linear Algebra English 1.2 Thursday 14:00 – 16:00 Online
Giorgi Manadaria Algorithms and Data Structures 1 English 1 Friday 12:00-14:00 online
Giorgi Ghlonti Software Development English 1.2 Friday 20:00-21:00 online
Gela Pataraia Computer Graphics 1 English 1.2 Tuesday 14:00 – 16:00 Online
Roman Samkharadze Administration of Databases English 1 Tuesday 17:00-19:00 Online
Mikheil Rukhaia Web programmimng I English 1 Wednesday 12:00-14:00 online
Vakhtang Rodonaia Computer Networks English 1 Thursday 13:00-15:00 online
Giorgi Giorgobiani Probability and Statistics English 1 Wednesday 13:00-15:00 online
Giorgi Akhalaia Computer Systems Security English 1 Sunday 15:00 – 17:00 Online
Davit Datuashvili Programming on Python English 1 Tuesday 15:17 Online
Roman Samkharadze Software Engineering English 1 Friday 17:00-19:00 Online
Khatuna Elbakidze Physics Georgian 1 Tuesday 17:00 – 19:00 Online