[edgt_separator type='full-width' position='center' border_style='solid' color='#ebebeb' width='' thickness='1' top_margin='10' bottom_margin='21' ]
Image Alt

კონტაქტი

ნებისმიერ საკითხთან მიმართებაში მოგვმართოთ უნივერსიტეტის ოფიციალური ელ. ფოსტის მეშვეობით (contact@ibsu.edu.ge) ან სამუშაო დღეების განმავლობაში, 09:00 საათიდან 17:00 საათამდე შუალედში, დაუკავშირდეთ ქვემოთ მითითებულ საკონტაქტო პირებს:

სოციალურ, ჰუმანიტარულ და განათლების მეცნიერებათა ფაკულტეტი თამთა ცქიტიშვილი | +995 558 10 83 32
სამართლის ფაკულტეტი მარიამ ჯვებენავა | +995 592 77 58 66
ბიზნესისა და ტექნოლოგიების ფაკულტეტი ქრისტინა ლაზარიდი | +995 568 88 93 39
სამაგისტრო და სადოქტორო სკოლა მარიამ კუჭავა | +995 595 277 070
სტუდენტურ საქმეთა სამსახური ვეფხია ქამადაძე | +995 577 20 45 88
კანცელარიისა და ადამიანური რესურსების მართვის სამსახური ილონა ბერულავა | +995 574 18 13 87
საერთაშორისო ურთიერთობების სამსახური აბდულმელიქ ალქან | +995 558 13 86 72

საკონტაქტო ინფორმაცია

Public Relations Department prdepartment@ibsu.edu.ge 190
Student Affairs Department vkamadadze@ibsu.edu.ge 175
Institute of Postgraduate Studies secretarypostgrad@ibsu.edu.ge 129
Career Planning Centre careerplanning@ibsu.edu.ge 157
Alumni Department alumni@ibsu.edu.ge 157
Librarian ezeynalova@ibsu.edu.ge 112
Faculty of Business and Technology bm@ibsu.edu.ge 188
Faculty of Social Sciences, Humanities and Education tshioshvili@ibsu.edu.ge 124
Faculty of Law lawfaculty@ibsu.edu.ge 203
Training Center training@ibsu.edu.ge 120

[edgt_icon_tabs type=”three”][edgt_icon_tabs_item icon_pack=”font_awesome” fa_icon=”” tab_title=”ბიზნესისა და ტექნოლოგიების”]

Accounting and Audit GE/EN Ilia Botsvadze ibotsvadze@ibsu.edu.ge 186
Architecture EN Giorgi Tsanatskenishvili gtsanatskenishvili@ibsu.edu.ge 157
Finance GE/EN Ilia Botsvadze ibotsvadze@ibsu.edu.ge 186
Informatics GE Tea Todua ttodua@ibsu.edu.ge 151
Informatics GE/EN Tea Todua ttodua@ibsu.edu.ge 151
Management GE/EN Maka Bughulashvili bughulashvili@ibsu.edu.ge 152
Marketing GE/EN Kakhaber Djakeli kdjakeli@ibsu.edu.ge 152
Tourism GE/EN Eka Devidze edevidze@ibsu.edu.ge 188
Computer Science GE/EN Besiki Dundua bdundua@ibsu.edu.ge 151
Finance EN Metin Mercan mmercan@ibsu.edu.ge 152
Finance GE Tea Kbiltsetskhlashvili tea@ibsu.edu.ge 187
Business Administration EN Metin Mercan mmercan@ibsu.edu.ge 152
Economics GE/EN Azer Dilanchiev adilanchiev@ibsu.edu.ge 154

[/edgt_icon_tabs_item][edgt_icon_tabs_item icon_pack=”font_awesome” fa_icon=”” tab_title=”სოციალურ, ჰუმანიტარულ მეცნიერებათა და განათლების”]

American Studies EN Tamar Shioshvili tshioshvili@ibsu.edu.ge 145
Economics GE/EN Azer Dilanchiev adilanchiev@ibsu.edu.ge 154
English Philology EN Maya Chqotua 137
International Relations GE/EN Baia Ivaneishvili bivaneishvili@ibsu.edu.ge 134
Journalism GE Magda Memanishvili mmemanishvili@ibsu.edu.ge 125
Public Administration and State Governance GE Tamar Kakutia tkakutia@ibsu.edu.ge 165
Public Administration and State Governance GE Khatia Markozashvili kmarkozashvili@ibsu.edu.ge 165
Education Administration EN Natela Doghonadze nateladoghonadze@ibsu.edu.ge 146
Methods of Teaching English Language EN Maya Chqotua 137

[/edgt_icon_tabs_item][edgt_icon_tabs_item icon_pack=”font_awesome” fa_icon=”” tab_title=”სამართლის ფაკულტეტი”]

Law GE Vakhtang Zaalishvili vzaalishvili@ibsu.edu.ge 203

[/edgt_icon_tabs_item][/edgt_icon_tabs]